KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14045006
nr 1404 5006
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 47/65, daterad -83. Oramat löst blad. Längd: 109 cm, djup: 79 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:22:59
21/6 17:24:45
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner